logo

Gizlilik

thinknprint.net olarak, sitemiz üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin, en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleşmesi ve bilgilerinizin gizliliği, bizim için son derece önemlidir. 

 

thinknprint.net` te kullandığımız tüm güvenlik sistemleri, en güncel teknolojiler kullanılarak oluşturulmuş durumda olup; yeni teknolojik gelişmeler oldukça, bu gelişmelere göre hemen güncellenmektedir. 

 

thinknprint.net` te , alışverişlerinizin ödemelerini kredi kartı, banka havalesi ve PayPal hesaplarınız ile yapabilirsiniz.


Ödemenizi kredi kartı ile yapmak isterseniz, öncelikle güvenlik standartlarımızın en üst seviyede olduğunu ve bu konuda uluslararası standartları yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz.


thinknprint.net` te verdiğiniz siparişler esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgilerinizin kesinlikle kayıtlı tutulmaz. Kredi kartı bilgileriniz, 128 bit SSL (Güvenlik) şifreleme ile, onaylanmak üzere bankalarımıza ulaşır, bankalarımız ise işleme onay verir ve thinknprint.net` e sadece onay gelir. Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir şekilde sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir. Güvenlik sertifikası müşterinin kredi kartı bilgilerini şifrelemeye yarar.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği ve Gizlilik:

 

thinknprint.net` e üye olurken kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad , e-mail gibi) başka kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz. Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Siz de e-bültenimize üye ol,


Bizi Takip Edin

Facebooktwitter