logo

iade

 

Ürünleri Teslim Alırken Dikkat!

 

Değerli müşterimiz, ne değerli şahsınızın/firmanızın, ne de thinknprint.net` in maddi zarar görmemesi için, öncelikle dikkat etmemiz gereken en önemli konu, kargoları teslim alırken, yapacağınız kontrollerdir.

 

Bu nedenle, ürünlerinizi teslim alırken, lütfen öncelikle dış ambalajı kontrol edin. Yırtık, patlak, sürüklenmiş, ıslak ambalajları teslim almayın ve kargo görevlisine tutanak tutturun.

 

Ambalajın dış görünümünde bu sorunların hiçbiri görünmüyorsa, yine de kargonuzu, mutlaka kargo görevlisinin yanında açın ve ürünlerinizi kontrol edin. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almayın ve tutanak tutturun.

 

Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözümlenecektir.

 

Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.
İptal & İade Prosedürü

thinknprint.net` ten satın aldığınız ürünleri iade etmek için, öncelikle lütfen ürün iade formunu doldurun. İade talebinizle ilgili müşteri hizmetlerimizden bir yetkili sizinle iletişim kuracak ve iade talebinizin aşağıdaki iade şartlarına uygun olup, olmadığı hakkında bilgi verecektir.
İade Uygunluk Şartlarıthinknprint.net` ten aldığınız ürünler eğer özel sipariş ürünler değil ise, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde; orjinal faturasının 2 nüshası ile birlikte teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Sizin adınıza sizin tasarımlarınızla üretilen ürünlerde hata, yanlış baskı vs. gibi üretici hatası olmadığı sürece iade kabul edilmemktedir.


İadeler, orjinal ambalajı içinde yapılmalıdır. Orjinal kutusu açılmış, ambalajı bozulmuş, orijinal kutuya koli bandı, kargo etiketi yapıştırılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmaz. Faturası olmayan ya da fatura nüshası eksik olan ürünler, iade alınmaz.


Ürünlerin teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürün iadesi alınamayacak ve bedeli iade edilemeyecektir.
İade Ücretlerinin Geri ÖdenmesiÜrünü 7 gün içinde iade etmeniz veya alışverişten vazgeçmeniz durumunda, ürün bedeli iade edilir.


Ürünü kredi kartı ile aldıysanız, iade ödemeniz yine kredi kartınıza, 3 işgünü içinde yapılır. Kredi kartı iadeniz, ekstrenize yansıyacaktır.


Havale ile ödeme yaptıysanız, ödemeniz thinknprint.net müşteri hizmetlerimize vereceğiniz banka hesap numarasına 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Kargo Ücretleri:İade ettiğiniz ürün ayıplı ise ve ürünü anlaşmalı kargomuzla gönderirseniz, kargo ücreti ödemezsiniz. Anlaşmalı kargomuz dışında gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir ve kargo ücreti ödenmeyecektir.


İade ettiğiniz ürün ayıplı değil ise, hem ilk kargo ücreti, hem de iade kargo ücreti size ait olacaktır.

Siz de e-bültenimize üye ol,


Bizi Takip Edin

Facebooktwitter